Döviz Bürosu Programı hakkındaki 1994 den beri olan tecrübe ve güvenilir hizmet kalitesi adı altında geliştirme yapan şirketiz.
Yeni programda;”Dokunmatik Ekranlı” vezne sistemi ileri tarihli Alım/Satım girişi ve ileri tarihli pozisyon takibi gibi yeni özellikler eklenmiştir. Ayrıca yönetici tüm işlemlerini tek ekranda yapabilmektedir. DEVAMI

Döviz Programı Özellikleri
Pano Ekran Görüntüleri
e-fatura ve e-defter eklenmiştir.

Para Transfer Özellikleri
Cari Özellikler
Firewall(cisco) Ve Sitem Ağ

Program
Ayrıcalıkları
Devamı..

Programımızda Altın Alım/Satım (Sarraf) İşlemleri,Web Sayfanızı hazırlamaktayız ve web sayfanıza online kur aktarımı yapılmakta, Aylık ve Üç aylık dönemlerde hazineye gönderilen XML , BA ve BS raporlarını herhangi bir hataya olanak vermemek için biz hazırlayıp gönderiyoruz. Programımıza e-fatura ve e-defter modülleri eklenmiştir.Entegrasyon veya programın içinden oluşturabilir.
Web
Tasarımı

Hızlı açılan, arama motorlarında (google, yahoo gibi) üst sıralarda çıkması sağlanabilen, özel tasarımlı size özel web sayfası tasarımları yapmaktayız. İster bilgi girilerek isterse sisteminizle online çalışacak şekilde değişik ve çok çeşitli web sayfası yapılabilmektedir.
Özel
Program

Şirketimiz Windows ve Unix (Open Server) tabanlı işletim sistemlerinde çalışabilecek yazılımlar üretmektedir. Proje olarak özel yazılımlar yapmaktayız. Otomasyonu istenilen projenin sistem analizini yapıp, yazılımı üretip; kurulumunu, kullanacak elemanlara eğitimini ve sürekli sistem ve yazılım desteğini sağlıyoruz.
Teknik
Destek

Yüksek teknoloji.

%100 Müşteri memnuniyeti.

Sürekli Teknik Destek.

Tüm işletim sistemleri (Win95, Win98, Win ME, Windows 2000 Pro, Windows 2000 Server, Windows 2003 Server, Windows XP, Windiows Vista, Windows 7, Linux, (Unix) için destek.

Donanımsal arızaların tespiti ve giderilmesi hizmetlerini vermekteyiz.

Şirket prensibi olarak amacımız; müşterilerimizin kullandıkları ürünlerimizi, sürekli geliştirip her geçen gün istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek ve böylece tam müşteri memnuniyeti yaratmaktır.