Cevizli Mah. Ritim İstanbul A3 Blok No:70 Kat:13 Maltepe/İstanbul
(0216) 445 7215

Telefon

info@masterdoviz.com

Mail
Alım Satım İşlemleri

Master Döviz patron uygulamasında alım satım işlemleri yapabilir, kasada yapılan işlemleri takip edebilir ve raporları kolayca alabilirsiniz

Parite İşlemleri

işlemleri ortadan kaldırır ve hata oranınızı en aza indiren uygulama parite işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Bunun yanında değişiklilik ve iptal edilen işlemlerini görerek işletmenizi yakından takip edebilirsiniz.

SERMAYE GİRİŞ-ÇIKIŞ

Master Döviz telefon uygulamamızdan kasalara sermaye girişini kolayca yapabilir ve daha önceki işlemleri kontrol edebilirsiniz.

TRANSFER İŞLEMLERİ

Kolayca kasalara transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Zaman, mekan sınırı tanımayan Master Döviz Programı ile cari ve pozisyon takibi yapabildiği gibi kasaların bakiyelerine de hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz

GÜNCEL FİYATLAR

Aşırı bulut harcamalarının önüne geçmek için kullanımı proaktif olarak planlayın ve yönetin. Kurtarma ve uyumluluk hedeflerinize ulaşırken her bütçede tasarruf sağlayın.

KULLANICI DOSTU TEMA

Tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda son kullanıcının en keyifli ve konforlu deneyimi yaşaması için tüm tasarım bilgi birikimi ve deneyimini görünür hale getiriyor. Gece gündüz moduyla ortam işığına ayak uydurmanızı sağlıyoruz.

CANLI BORSA CEBİNİZDE

İlgilendiğiniz yatırım aracının detay ekranında gün içindeki en düşük ve en yüksek değerlerini görebilirsiniz.