Cevizli Mah. Ritim İstanbul A3 Blok No:70 Kat:13 Maltepe/İstanbul
(0216) 445 7215

Telefon

info@masterdoviz.com

Mail

Biz Kimiz?

Master Bilgisayar olarak; gün güne değişen yenilikçi teknoloji anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak güncel teknolojilerle çeşitli çözümler üretiyoruz. Master Döviz Bürosu Programı, Otomatik Kur Programı, Kimlik Pasaport Okuyucu, Master TV Programı, berqnet Güvenlik Duvarı, Web Tasarım, Mobil Uygulama ve Danışmanlık Hizmetlerimiz gibi çalışmalara sahip olan Master Bilgisayar ekibi olarak tüm teknolojik talepler için çözüm sunmaktayız.

28 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren Master Bilgisayar özel finans kurumlarına yönelik projelerle Türkiye’nin öncüsü durumunda olan 200’ün üzerinde döviz bürosuna hem yazılım hem de danışmalık hizmeti vermektedir.

Gündemi ve Teknolojiyi yakından takip ediyor, Mali Müşavirler, Maliye, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı ile sürekli irtibat içerisinde bulunuyoruz. Buna bağlı olarak değişen kanun ve tebliğlere uygun olarak programımızda yenilikler yapıyoruz.

Müşterilerimizin düzenli olarak hazineye göndermeleri gereken XML, Btrans raporlarını ve diğer özel raporları herhangi bir hataya olanak vermemek için birlikte hazırlamaktayız.

Vizyonumuz

Her geçen gün daha da artan tecrübemiz ve hizmet kalitemizle birlikte hem ulusal hem de uluslararası arenada sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almak. Ortaya koyduğumuz yenilikçi çözüm önerileriyle yazılım dünyasına geleceğe yönelik bir boyut kazandırmak.


Misyonumuz

Sektörümüze dair ileri teknolojileri müşterilerimiz ile buluşturarak hizmet verdiğimiz alanlarda ilkeli, duyarlı, güvenilir, yenilikçi ve rekabetçi kimliğimizden aldığımız güçle öncü olmak.